Super User

Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin est tellus, lobortis et malesuada id, laoreet et nisl.

برای رسیدن به آب مقطر(Distilled water) و هدایت الکتریکی صفر میکروزیمنس از تکنولوژی اسمز معکوس دوبل یا دو مرحله ای (Double R.O) جهت خالص سازی آب در دو مرحله استفاده می گردد. در فرآیند مذکور، آب پس از تصفیه  از مرحله اول اسمز معکوس با درصد نمک های محلول نسبتا پایین وارد سیستم اسمز معکوس مرحله دوم می گردد و در نهایت، به هدایت الکتریکی در حد صفر میکروزیمنس خواهیم رسید.
اسمز معکوس فرآیندی فیزیکی است که می تواند از محلول به کمک غشا نیمه تراوا، حلال تقریبا خالص تهیه کند. این پدیده می تواند تا 98% از جامدات محلول(T.D.S) و کلوئیدی موجود در محلول را حذف کند.
طراحی فرآیند اسمز معکوس دوبل یا دستگاه آب مقطر گیری را می توان بر روی یک یا دو شاسی مجزا درنظر گرفت. سیستم تولید آب مقطر بدلیل بالا بودن راندمان کاری و مصرفی می تواند از مقرون به صرفه ترین سیستم های تصفیه آب صنعتی نسبت به روش هایی همچون الکترودیونزینش باشد

دیونایزر

دیونایزر دستگاهی شامل یک ستون کاتیونی و یک ستون آنیونی است که قابلیت تولید آب بدون یون با هدایت الکتریکی زیر یک میکروزیمنس را داراست. در ستون کاتیونی کلیه ی کاتیون ها شامل کلسیم، منیزیم، سدیم و پتانسیم و در ستون آنیونی، کلیه ی آنیون ها شامل کربنات، سولفات، کلراید، نیترات و سیلیکات حذف می شوند.
ستون کاتیونی بعد از اشباع شدن با اسید(+H) و ستون آنیونی با هیدروکسید دارای پروتون(OH-)، احیا می گردد.

 

 

Thursday, 27 August 2015 05:15

فیلتر

Thursday, 27 August 2015 05:13

پرشروسل

Page 1 of 10

خدمات شرکت

  •  مواد شیمیایی بهسازی آب
  •  سیستم های ضدعفونی و نگهداری آب
  •  فیلترهای کارتریج، دیسکی، شنی و ذغالی
  • سیستم های تصفیه آب به روش اسمز معکوس
  •  پکیچ های تزریق مواد شیمیایی و تجهیزات جانبی
  •  مواد شیمیایی مصرفی در سیستم های آب شیرین کن
  • تامین فیلتر،موادمصرفی وتجهیزات سیستم های تصفیه آب

گالری تصاویر

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

درباره ما

شرکت صنعت ویژه برزین در زمینه طراحی، ساخت و نگهداری از سیستم تصفیه آب، و تامین مواد و ملزومات مورد نیاز این صنعت فعالیت دارد. این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از تجربیات کارشناسان خود توانسته است ضمن بومی نمودن برخی تکنولوژی ها آنها را به طور موفقیت آمیزی در کشور به اجرا بگذارد. تیم کارشناسان با تجربه  بهترین مشاوره و خدمات پس از فروش را در خصوص نگهداری و راهبری سیستم ها و دستگاه های تصفیه آب، استفاده از مواد شیمیایی و غیره را ارائه نموده است.