فیلترهای دیسکی به طور معمول اولین مرحله در اغلب فرآیندهای تصفیه آب می باشند. این فیلتر جهت جداسازی ناخالصی های معلق موجود در آب با رنج های 200، 130، 100، 50، 20 و 5 میکرون مورد استفاده قرار می گیرد. فیلترهای دیسکی دارای مزایایی همچون سرعت بالای تصفیه، حجم اشغالی کم و هزینه پایین می باشند و هرگاه افت فشار بیش از حد معین شود از مسیر تصفیه خارج و عمل شستشوی معکوس روی آن انجام می گیرد.

 

اثر مارپیچی

به دلیل این اثر، تعداد دفعات تمیزکردن فیلتر به میزان فراوانی کاهش یافته و باعث حداکثر صرفه جویی در آب و نیروی کار می شود. عامل این کار، قطعه ای مارپیچی است که در پایه کارتریج فیلتر نصب می گردد. این سیستم نتیجه مطالعه و آزمایش بسیاری از قوانین هیدرولیک است. پره های زاویه دار روی قطعه اضافی باعث حرکت مارپیچی آب ورودی گشته و ذرات معلق در آب از صفحات دیسکی فاصله گرفته و به سمت جداره ی بدنه فیلتر حرکت می کنند و بدین ترتیب دفعات تمیزکاری مورد نیاز به حداقل می رسد.

Last modified on Sunday, 04 September 2016 11:51
Super User

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin est tellus, lobortis et malesuada id, laoreet et nisl.

Website: www.zootemplate.com/

خدمات شرکت

  •  مواد شیمیایی بهسازی آب
  •  سیستم های ضدعفونی و نگهداری آب
  •  فیلترهای کارتریج، دیسکی، شنی و ذغالی
  • سیستم های تصفیه آب به روش اسمز معکوس
  •  پکیچ های تزریق مواد شیمیایی و تجهیزات جانبی
  •  مواد شیمیایی مصرفی در سیستم های آب شیرین کن
  • تامین فیلتر،موادمصرفی وتجهیزات سیستم های تصفیه آب

گالری تصاویر

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

درباره ما

شرکت صنعت ویژه برزین در زمینه طراحی، ساخت و نگهداری از سیستم تصفیه آب، و تامین مواد و ملزومات مورد نیاز این صنعت فعالیت دارد. این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از تجربیات کارشناسان خود توانسته است ضمن بومی نمودن برخی تکنولوژی ها آنها را به طور موفقیت آمیزی در کشور به اجرا بگذارد. تیم کارشناسان با تجربه  بهترین مشاوره و خدمات پس از فروش را در خصوص نگهداری و راهبری سیستم ها و دستگاه های تصفیه آب، استفاده از مواد شیمیایی و غیره را ارائه نموده است.