درباره ما

 

شرکت صنعت ویژه برزین در زمینه طراحی، ساخت ونگهداری از سیستم های تصفیه آب، همچنین تامین مواد و ملزومات مورد نیاز این صنعت فعالیت دارد. این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا و همچنین استفاده از تجربیات کارشناسان خود توانسته است ضمن بومی نمودن برخی تکنولوژی ها، آنها را بطور موفقیت آمیزی در کشور به اجرا گذارد. تیم کارشناسان با تجربه این شرکت بهترین مشاوره و خدمات پس از فروش را در خصوص نگهداری و راهبری سیستم ها و دستگاه های تصفیه آب، استفاده از مواد شیمیایی و غیره را ارائه نموده و همواره در کنار گروه های بهره برداری خواهد بود.

شرکت صنعت ویژه برزین به منظور ارائه بهترین کیفیت به مشتریان خود، استفاده از مواد اولیه و تجهیزات شناخته شده و استاندارد های داخلی و خارجی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

ما باور داریم که ارتباط با مشتری، با فروش و تحویل ملزومات مورد نیاز وی نه تنها پایان نمی یابد بلکه آغازیست برای همیاری و بهبود مداوم خدمات جهت هرچه توانمندتر شدن ما و خریداران و این مهم تحقق نمی یابد مگر با شناخت صحیح نیازمندیهای مشتری و تلاش برای ارائه پاسخ مناسب به آنها.

این شرکت همکاری مستقیم و تنگاتنگی با شرکتهای خارجی و مراجع معتبر در زمینه تامین قطعات، همچنین آنالیز و آزمون آب و غیره دارد.

بخشی از خدمات شرکت صنعت ویژه برزین به شرح زیر می باشد:

-       سیستم های تصفیه و آب شیرین کن به روش اسمز معکوس

-       ژنراتورهای تولید ازن O3

-       سیستم ضدعفونی آب به روش اشعه فرابنفش UV

-       سختی گیرهای تبادل یونی نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک و مغناطیس دائم

-       فیلترهای دیسکی، شنی و ذغالی

-       پکیج های تزریق مواد شیمیایی و تجهیرات جانبی

-       مواد شیمیایی بهسازی آب

-       مواد شیمیایی مصرفی در سیستم های آب شیرین کن

-       تامین کننده فیلترها، مواد مصرفی و تجهیرات سیستم های تصفیه آب

        -     دستگاه های یخساز رستورانی و صنعتی

خدمات شرکت

  •  مواد شیمیایی بهسازی آب
  •  سیستم های ضدعفونی و نگهداری آب
  •  فیلترهای کارتریج، دیسکی، شنی و ذغالی
  • سیستم های تصفیه آب به روش اسمز معکوس
  •  پکیچ های تزریق مواد شیمیایی و تجهیزات جانبی
  •  مواد شیمیایی مصرفی در سیستم های آب شیرین کن
  • تامین فیلتر،موادمصرفی وتجهیزات سیستم های تصفیه آب

گالری تصاویر

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

درباره ما

شرکت صنعت ویژه برزین در زمینه طراحی، ساخت و نگهداری از سیستم تصفیه آب، و تامین مواد و ملزومات مورد نیاز این صنعت فعالیت دارد. این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا و استفاده از تجربیات کارشناسان خود توانسته است ضمن بومی نمودن برخی تکنولوژی ها آنها را به طور موفقیت آمیزی در کشور به اجرا بگذارد. تیم کارشناسان با تجربه  بهترین مشاوره و خدمات پس از فروش را در خصوص نگهداری و راهبری سیستم ها و دستگاه های تصفیه آب، استفاده از مواد شیمیایی و غیره را ارائه نموده است.